Účelné jednorázové palety

K vašim službám nabízíme účelné jednorázové palety výborné kvality.

O co se jedná

Jednorázové palety nebo taky jednocestné, napovídají svým názvem svému předurčení. Jsou to vlastně palety na jedno použití. Stejně jako ostatní druhy palet jsou i jednorázové palety využívány k přepravě a uskladnění. Vyrábí se stejně jako ty klasické na paletovací lince, čímž je zajištěna rozměrová přesnost, tedy 1200x800 mm. Stadardně jsou jednorázové palety vyráběny z druhé jakosti dřeva. V použitém materiálu můžeme objevit kousky kůry nebo obliny. Tento fakt však nemá žádný vliv na jejich kvalitu.

V čem se liší od klasiky

Rozdíl mezi jednorázovou a klasickou EURo paletou není až tak velký . Jednorázová paleta je o něco lehčí, čímž je zároveň nepatrně omezena nosnost. Pevnost palet je dána strojním sbíjením, a vysokou soudržnost spojů zajišťují konvexní hřebíky. Manipulace není nijak omezená. Jednorázové palety nejsou podrobeny tak striktní kontrole a nejsou opatřeny přísnými normami, jako je tomu u EURo palet, to znamená, že ve většině případů zůstávají u příjemce, který je zlikviduje.

jednorazove-palety.jpg

Jaké jsou přednosti

Nespornou výhodou jednorázových palet je jejich cena. V porovnání s klasickými paletami je cena o něco příznivější. Palety nemají žádné požadavky na kvalitu, výrobu a vzhled, není nutné přesně dodržovat každý detail. Každá z palet může mít odlišnou hmotnost a tím pádem i nosnost a vyrábět je lze v různé tloušťce a šířce prken.

Nabízíme jednorázové palety

Sháníte-li jakékoliv druhy palet, obraťte se na nás. Vyrábíme různé druhy palet včetně jednorázových a EURo palet. Přizpůsobíme se vašim požadavkům, domluvíme se na rozměru i velikosti. Všechny palety a boxy u nás lze pronajmout. V případě zájmu nás kontaktujte.

KDE SÍDLÍME?

Litvínovice 12
37001, České Budějovice
Česká republika

Bezděkov
348 15, Bor
Česká republika

K Vechtru 1001
252 18, Ptice
Česká republika

RYCHLÝ KONTAKT

Derpal Logistic s.r.o.
IČ: 24133671

 

 

evropska-unie.jpg