O firmě DERPAL Logistic s.r.o.

Společnost DERPAL LOGISTIC s.r.o. se zabývá obchodem s dřevěnými paletami a obalovým materiálem.
Snažíme se poskytovat pečlivý servis zákazníkům. V současné době zajišťujeme dopravu 5 velkoobjemovými kamiony s kapacitou 928 kusů palet.

Chceme i nadále zůstat významným dodavatelem služeb v oblasti dodávek dřevěných palet a obalového materiálu pro naše stálé zákazníky. Náš sortiment zahrnuje širokou škálu palet, včetně jednorázových a europalet. Neustále proto zlepšujeme kvalitu poskytovaných služeb a dodávek. Naši zákazníci jsou totiž naším nejdůležitějším partnerem. Na základě jejich hodnocení stále posouváme naše služby směrem vzhůru.

Pro výrobu a opravu palet jsme v nedávné době pořídili moderní linku, která opraví cca 100 palet za hodinu. Náš areál disponuje také přístřešky pro uskladnění a ochranu palet před působením venkovních vlivů. Tyto přístřešky uskladní zhruba 30 000 palet. Momentálně máme k dispozici dvě sušící komory, které mají kapacitu 2200 palet. Nevyužité palety využíváme k recyklaci a výrobě biomasiv k následnému získání tepla pro vytápění objektu či sušení palet.

Naše pole působnosti se nevztahuje pouze na Českou republiku, ale působíme i v Německu, Rakousku a na Slovensku.

 

Roman Schmied
jednatel společnosti 

KDE SÍDLÍME?

Litvínovice 12
37001, České Budějovice
Česká republika

Bezděkov
348 15, Bor
Česká republika

K Vechtru 1001
252 18, Ptice
Česká republika

RYCHLÝ KONTAKT

Derpal Logistic s.r.o.
IČ: 24133671

 

 

eu.jpg

Společnost DERPAL Logistic s.r.o. realizuje projekt Rekonstrukce výrobního areálu pro DERPAL Logistic s.r.o., jehož cílem je likvidace brownfiledu a vybudování moderního podnikatelského objektu a to jak administrativní části, tak i výrobní a skladové haly. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie.