Netradiční použití palet

Našim kreativním zákazníkům dnes přinášíme článek plný inspirace. Věděli jste, že palety nemusí nutně sloužit jen k jejich primárnímu účelu, kterým je přeprava, ale že se dají použít velmi stylově i v domácnosti?

Trend nábytku z palet

Trend výroby nábytku z palet se k nám do České repubilky dostal před pár lety. Možná už jste se s ním setkali v oblíbené kavárně, na návštěvě u přátel, nebo při brouzdání po internetu. Palety jsou v tomto směru velmi variabilní a dají se použít na všechny možné způsoby. Postavíte z nich stůl, pohodlné sezení, základ postele, ale i dekorativní obklad na stěnu. Vše závisí na vaší fantazii, vkusu a stylu interiéru či exteriéru.natirani-palety.jpg

Cenově dostupný

Pokud nechcete při koupi nábytku příliš zatěžovat rodinný rozpočet, často v obchodě sáhnete po levnější variantě. Kvalita takového nábytku bývá nízká a jeho životnost krátkodobá.

Při použití kvalitních palet vám nábytek vydrží dlouhou dobu a pořizovací cena palet bude příjemná i pro vaši peněženku.

Recyklovatelný

Takovýto nábytek lze také snadné obměňovat. Pokud se vám již nelíbí barva, nebo se na některém místě vlivem používání poškodí, jednoduše paletu vyměňte za novou. Případně lze použité palety i prodat dalšímu zájemci, který pro ně najde využití.

Vyrábíme kvalitní palety a dodržujeme při tom veškeré normy. Pokud se tedy rozhodnete popustit uzdu fantazii a vyzkoušet si vytvořit vlastní originální kus nábytku, budou pro vás naše europalety jistě tím pravým základním "kamenem" pro vaši tvorbu.

Níže vám přinášíme inspiraci, kde všude mohou palety najít své místo. Potěšíme i zahrádkáře, kteří jejich výhody mohou využít i na svém záhonku s jahodami.

nabytek-z-palet.jpg

nabytek-z-palet-2.jpg

zahradka.jpg

KDE SÍDLÍME?

Litvínovice 12
37001, České Budějovice
Česká republika

Bezděkov
348 15, Bor
Česká republika

K Vechtru 1001
252 18, Ptice
Česká republika

RYCHLÝ KONTAKT

Derpal Logistic s.r.o.
IČ: 24133671

 

 

evropska-unie.jpg