Praktické paletové nástavce

Použitím paletových nástavců vytvoříte velmi praktickou, úložnou, dřevěnou bednu s velkým potenciálem. 

K čemu slouží

Rozhodli jste se pro přepravu či skladování materiálů na paletě? Budou se vám hodit paletové nástavce. Jedná se o velmi praktické ohrádky na palety, které jsou výbornou volbou na zboží, jež potřebuje kvalitní zajištění a stabilitu.  

Pevná konstrukce

Tato pevná zábrana na palety je mimo dřeva vybavena panty nebo plechovými spoji. Dřevěné bočnice na sebe pravidelně navazují a společně tvoří silnou a účinnou konstrukci. Paletové nástavce jsou opatřeny normou ČSN EN 135 45 /26 9124/. Jedná se tedy o velmi kvalitní a kontrolovaný produkt, který vám udělá velkou službu. 

nastavce.jpg

Výhody a využití

Výhodou paletových nástavců je široké spektrum využití v mnoha odvětvích průmyslové výroby či služeb. Jednotlivé díly nástavce do sebe lehce zapadají a kdykoliv se dají navrstvit nebo odebrat. Vzniká nám tak možnost velkého úložného prostoru a zároveň minimalizujeme potřebu dalších krabic a úložných boxů. Ohrádky mimo jiné šetří úložný prostor, což je pro skladování matriálu mnohdy klíčové. 

Zašlete nám poptávku

Nabízíme vám různé druhy paletových nástavců. Vybírat můžete ze světlé a tmavé varianty, z použitých i nových druhů. Nástavce mají klasický rozměr 800 x 1200 x 200. V případě zájmu nám zašlete poptávku nebo nás kontaktujte

KDE SÍDLÍME?

Litvínovice 12
37001, České Budějovice
Česká republika

Bezděkov
348 15, Bor
Česká republika

K Vechtru 1001
252 18, Ptice
Česká republika

RYCHLÝ KONTAKT

Derpal Logistic s.r.o.
IČ: 24133671

 

 

evropska-unie.jpg