Kvalitní Gitterbox palety

V naší nabídce najdete Gitterbox palety všech druhů podle platné normy a vyhlášky Mezinárodní unie železnic.

Význam Gitterboxů

Gitterbox neboli evropská kovová čtyřcestná ohradová paleta, je výrobek tvořen silným kovovým rámem a stěnami z drátěného pletiva. Jedná se o speciální typ přepravních palet, které nabízejí ochranu před poškozením a krádeží a zároveň zajistí snadnou přepravu.

Tato ohradová paleta je opatřena otevíratelnou přední stranou, která je zajištěna záklapkami nebo zámky. Dno je zpevněno kovem a vyplňěno klasickou EURo paletou. Ohradové palety umožňují manipulaci v závěsném stavu, pomocí vidlice nebo posunem palet po válečkové dráze. Gitterboxy se díky použitým materiálům mohou chlubit odolností a dlouhou životností. Přepravované zboží a výrobky neutrpí žádnou újmu na cestách.

gitterbox-kolaz.jpg

Normy a vyhlášky

Stejně jako výroba EURo palet, je také výroba Gitterboxů opatřena normou. Gitterbox 15155 je vyráběn podle normy ČSN 269 128, a také podle vyhlášky Mezinárodní unie železnic VIC 345-3 a DIN 15-155 EUR DB. Norma jasně definuje rozměry ohradové palety na 1240 x 835 x 970 mm a dále průměr drátu 4,5 mm a velikost oček 50 x 50 mm.

Nabízíme Gitterbox palety

Využití gitterboxu je opravdu široké. V automobilovém průmyslu se využívají k převážení součástek, ale uplatnění mají také v hutním, dřevařském či kovoobráběcím průmyslu.

Pokud sháníte gitterbox jsme schopni vám poskytnou jak sdandardní nový výrobek, tak i použitý gitterbox, který plní svou funkci bez ohledu na dřívější použití. Dále máme v nabídce také poloviční gitterbox s dvířky, bez dvířek a s polovičními dvířky. V případě zájmu nás prosím kontaktujte. Sídlíme v Českých Budějovicích a rádi vyhovíme vašim požadavkům.

KDE SÍDLÍME?

Litvínovice 12
37001, České Budějovice
Česká republika

Bezděkov
348 15, Bor
Česká republika

K Vechtru 1001
252 18, Ptice
Česká republika

RYCHLÝ KONTAKT

Derpal Logistic s.r.o.
IČ: 24133671

 

 

evropska-unie.jpg